Transport krajowy i międzynarodowy

Usługi transportowo-spedycyjne

Firma Kigar koncentruje się przede wszystkim na świadczeniu usług transportowo-spedycyjnych na drogach krajowych oraz międzynarodowych.

Dostarczamy towary do prawie wszystkich krajów Europy, w tym. m.in. na trasach Polska-Niemcy, Polska-Dania i Włochy-Dania.

Doświadczenie i znajomość rynku

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości specyfiki rynku, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dbamy o maksymalne zabezpieczenie powierzonego nam ładunku, a jednocześnie staramy się, by oferowane przez nas usługi wyróżniała przystępna cena. Gwarantujemy Państwu korzystne warunki współpracy, dogodne terminy dostawy oraz krótki czas realizacji zleceń. O naszej wiarygodności świadczą certyfikaty z zakresu transportu i spedycji.

Przewozy

Transport krajowy i międzynarodowy, usługi transportowo-spedycyjneNasze pojazdy posiadają ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika. Używamy ciągników siodłowych o nowoczesnych parametrach technicznych i eksploatacyjnych, zawieszeniu pneumatycznym i silnikach EURO3 + S. Możemy przewozić materiały niebezpieczne, objęte przepisami ADR. Przewozy są realizowane w oparciu o Konwencje Międzynarodowego Przewozu Towarów CMR.

W ramach naszych usług, prowadzimy tranzyt międzynarodowy, krajowy i towarowy.

Zajmujemy się również przewozem materiałów i ładunków niebezpiecznych, drobnicowych oraz transportem ciężarowym.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące szczegółów naszej oferty i świadczonych przez nas usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Mogą Państwo wysłać wiadomość za pomocą formularza na naszej stronie bądź zadzwonić pod któryś z podanych numerów telefonu. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Państwu potrzebnych informacji.